MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 8548241
nr 854 8241
Karmstol
1880-tal
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 oktober 2013
kl 20:35:16
19/10 10:37:40